Poprzednie zdjęcieNastępne zdjęcie
 

Wskazówki Dojazdu

Poniżej znajdują się przydatne wskazówki dojazdu oraz mapa, jeśli zdecydujesz się przyjechać do naszego kurortu z lotniska własnym lub wynajętym samochodem.

Na Krecie znajdują się dwa lotniska: Chania (CHQ) oraz Heraklion (HER). Zerknij na mapę, aby zobaczyć, gdzie się znajdują oraz sprawdzić trasę dojazdu do naszego kurortu naturystycznego.

Po przybyciu na lotnisko CHANIA

Po wyjechaniu z lotniska jedź drogą do Chanii przez około 7-8 km. Po dojechaniu do punktu Y zmień kierunek, trzymając się lewej strony drogi, w kierunku zatoki Suda, aż do zjazdu z drogi krajowej, a następnie jedź zgodnie ze znakami w kierunku Retimno. Jedź drogą krajową przez ok. 30 km, a następnie podążaj za znakami w kierunku Vrisses – Chora Sfakion. Następnie skręć w prawo (zaraz za stacją benzynową Shell z lewej strony drogi krajowej). Po opuszczeniu drogi krajowej jedź drogą wiejską Sfakia przez 40 km km przez góry, mijając miejscowości: Vrisses, Krapi, Askifou oraz Imbros. Po dotarciu do morza skręć do Chora Sfakion. Hotel Vritomartis pojawi się po lewej stronie po około 1 km – 1 km przed miejscowością Chora Sfakion.

Cała podróż to niemal 80 km (1,5 godziny) samochodem.

Po przybyciu na lotnisko HERAKLION

Wyjedź z lotniska zjazdem z drogi krajowej i podążaj za znakami w kierunku Retimno. Jedź przez cały czas drogą krajową, mijając Retimno, a następnie miejscowości: Kavros i Giorgioupolis. Jedź trochę dalej (cała podróż drogą krajową to około 100 km) i skręć w prawo, a następnie w lewo, podążając za znakami w kierunku Vrisses. Jedź niemal 1 km, a następnie ponownie skręć w lewo, podążając za znakami w kierunku Chora Sfakion. Po opuszczeniu drogi krajowej jedź drogą wiejską Sfakia przez 40 km przez góry, mijając miejscowości: Vrisses, Krapi, Askifou oraz Imbros. Po dotarciu do morza skręć do Chora Sfakion. Hotel Vritomartis pojawi się po lewej stronie po około 1 km – 1 km przed miejscowością Chora Sfakion.

Cała podróż to niemal 150 km (2,5 godziny) samochodem.