Poprzednie zdjęcieNastępne zdjęcie
 

Nasz Kurort Naturystyczny – Wyjątkowe Miejsce

Dlaczego hotel i bungalowy Naturist Vritomartis są „wyjątkowe”? Z uwagi na...

...naszą nazwę

Vritomartis to wyjątkowy kurort naturystyczny – jak żaden inny. Nazwa hotelu pochodzi od starożytnej bogini minojskiej czczonej w tej części Krety, w której znajduje się hotel Vritomartis. „Wyjątkowy” to słowo, które określa wiele aspektów tego rodzinnego hotelu naturystycznego.

...nasze wyjątkowe położenie

Położenie kurortu jest wyjątkowe – niektórzy nazwaliby je spektakularnym – na cypelku wychodzącym na Morze Kreteńskie, z majestatycznymi Górami Białymi w tle, których najwyższe szczyty siegają ponad 2000 metrów.

...nasz region i jego historię

Hotel Vritomartis znajduje się w regionie Sfakia, 2 km od miejscowości Chora Sfakion (Sfakia), małej, tradycyjnej wioski nadbrzeżnej. Ta część południowej Krety jest jednym z najbardziej pierwotnych, nietkniętych i widowiskowych miejsc w całym regionie przybrzeżnym. To położenie zapewnia prywatność i jest idealnym miejscem na nudystyczny kurort.

...nasze zakwaterowanie, usługi, aktywności i wycieczki

Innymi cechami, które sprawiają, że hotel Naturist Vritomartis jest „wyjątkowy” są m.in. zakwaterowanie i usługi zapewniane w kurorcie. Tradycyjna architektura kreteńska została połączona z wszystkimi nowoczesnymi usługami spełniającymi oczekiwania międzynarodowego podróżnika. Goście mogą wybrać między zakwaterowaniem w hotelu a pojedynczymi bungalowami rozsianymi po dobrze zadbanym i dużym obszarze.

25-metrowy basen znajduje się w centralnym miejscu w naszym nudystycznym kurorcie i to tutaj wielu naszych gości spędza swój czas w ciągu dnia. Nasza naturystyczna plaża znajduje się kilka minut spacerem od głównego budynku.

Oprócz aktywności dostępnych w samym hotelu nasz zespół organizuje również wycieczki do wartych odwiedzenia miejsc w regionie, rejsy naturystyczne wzdłuż wybrzeża oraz piesze wędrówki do wyjątkowych miejsc.

...nasz szacunek dla naturyzmu

Nasz hotel jest licencjonowanym hotelem naturystycznym – generalnie przestrzegamy wytycznych Międzynarodowej Federacji Naturystów, ale bez „formalności”, które zdaniem niektórych są zbyt restrykcyjne w innych hotelach.  Udało nam się stworzyć relaksujące i przyjazne środowisko i podczas gdy większość naszych gości to zdeklarowani naturyści, podejście „opcjonalnego stroju” sprawia, że nawet ci goście, którzy odwiedzają kurort nudystyczny po raz pierwszy, nigdy nie czują się w naszym hotelu niekomfortowo lub nie na miejscu.

Od wschodu do zachodu słońca, we wszystkich miejscach na zewnątrz hotelu obowiązuje naturyzm lub strój jest opcjonalny. Ubrania (w tym ręcznik lub pareo) należy nosić we wszystkich pomieszczeniach wewnątrz hotelu. Goście muszą być nago przy basenie oraz na plaży.  Jesteśmy rodzinnym hotelem naturystycznym, dlatego dzieci są zawsze u nas mile widziane – mamy również dla nich specjalne udogodnienia.

...naszym celem jest to, aby nasi goście na zawsze zapamiętali spędzone u nas wakacje

Bez względu na to, czy Twój pobyt trwa kilka dni czy kilka tygodni, czy pragniesz całkowitego spokoju czy pewnych nieforsownych aktywności, ciepło, którym witamy naszych gości, może pobić jedynie kreteńskie słońce!

Zdjęcia kurortu Naturist Vritomartis można znaleźć w naszej galerii.

Filmy Vritomartis naturystów hotelu można znaleźć w naszej galerii wideo.