Poprzednie zdjęcieNastępne zdjęcie
 

Ludzie

Czy znasz tajemnicę „wyjątkowości” naszego kurortu?

Jesteśmy dumni z tego, że hotel naturystyczny Vritomartis jest „wyjątkowy”. Pozwól nam wyjaśnić, dlaczego tak uważamy.

Zdaniem naszych gości zakwaterowanie, wyżywienie i usługi są „doskonałe” – Zajrzyj do naszej księgi gości.

Położenie jest „spektakularne”.

Słońce zawsze (cóż, prawie zawsze!) świeci, długo i mocno.

Ludzie robią różnicę

Ale jest jeszcze jeden równie ważny element – być może nawet najważniejszy – co do którego wszyscy zgadzają się, że może zapewnić fatalne lub wspaniałe wakacje i to nie tylko w kurorcie naturystycznym.  To oczywiście ludzie – ci ciężko pracujący i oddani pracownicy, których jedynym celem jest zapewnienie gościom najlepszych wakacji w życiu. To właśnie tym, zdaniem naszych gości, hotel Vritomartis bije na głowę inne kurorty.

Rodzina, do której należy kurort

Dla rodziny Dourountakis ich kurort nudystyczny nie jest po prostu „biznesem” – to ich życie. To dlatego w międzynarodowej branży wakacji naturystycznych nazwa Vritomartis stała się jednoznaczna z doskonałą obsługą klienta, wspaniałym stosunkiem wartości do ceny oraz naprawdę udanymi, bezstresowymi wakacjami.

Główny menedżer

Główny menedżer kurortu, Nikos Dourountakis, przewodzi zespołowi w hotelu Vritomartis od 2000 roku (kurort jest kurortem naturystycznym od 1992 roku) i skupia się wyłącznie na zapewnianiu najlepszych możliwych wakacji w tym hotelu. Aby to osiągnąć, prowadzi on zespół doświadczonych, skupionych i dobrze zorganizowanych osób we wszystkich obszarach kurortu.

Cały personel

Od uśmiechniętych i pomocnych pracowników w recepcji, którzy witają Cię po przybyciu do hotelu oraz każdego kolejnego dnia, do kucharzy, kelnerów, pracowników baru, ogrodników, zespołu konserwacyjnego, pracowników na plaży i basenie oraz sprzątaczy – każdy członek zespołu Vritomartis ma tylko dwa cele – sprawienie, aby ten kurort naturystyczny osiągał najwyższe możliwe standardy oraz to, aby nasi goście spędzili u nas najlepsze wakacje w życiu!

Nic nie sprawia nam zbyt wiele kłopotu – zespół Vritomartis jest tak dobrze zorganizowany, że moższ po prostu zrelaksować się i przyjemnie spędzać swój czas w tym „wyjątkowym” kurorcie naturystycznym.