Poprzednie zdjęcieNastępne zdjęcie
 

Nasza Plaża Naturystów

Przed dokonaniem wyboru miejsca do pływania, opalania się i odpoczynku prosimy o przeczytanie poniższych informacji o naszej naturystycznej plaży...

...połączenie basenu i plaży w kurorcie Vritomartis!

Kurorty naturystyczne oraz takie, w których strój jest opcjonalny, zazwyczaj są położone przy plaży lub posiadają specjalnie zbudowany basen. Połączenie obu tych obu rozwiązań jest rzadkie, ale kurort Vritomartis oferuje obie rzeczy.

...odległość plaży dla nudystów od kurortu i jak tam można trafić

Plaża naturystyczna Filaki znajduje się 15 minut spacerem od głównego budynku hotelowego (ok. 700 m) i jest łatwo dostępna. Wielu naszych gości preferuje spacer specjalnie utworzoną drogą, przez typowy, wiejski krajobraz Krety, z owcami i kozami do towarzystwa! Mniej energiczni goście mogą skorzystać z bezpłatnego transportu z głównego budynku hotelowego na nudystyczną plażę i z powrotem.

...specyfika plaży naturystycznej

Ta plaża naturystyczna składa się z kamyków i żwiru. Znajdują się na niej zarówno parasole jak i leżaki. Przezroczysta, niebieska woda wręcz zachęca do pływania. Gdy gorące słońce świeci każdego dnia, nie ma nic przyjemniejszego niż danie nura do chłodnego morza!

...usługi na plaży

Na plaży znajduje się rownież dobrze wyposażony bar z przekąskami i osłoniętym tarasem wychodzącym na zewnątrz. W barze można kupić zimne drinki i sałatki oraz wybór ugotowanych przekąsek. Na nudystycznej plaży znajdują się również toalety i prysznice.

Zdjęcia naszej plaży dla naturystów i plaż znajdujących się w pobliżu można znaleźć w naszej galerii.

Filmy naszej plaży dla naturystów i plaż znajdujących się w pobliżu można znaleźć w naszej galerii wideo.