Poprzednie zdjęcieNastępne zdjęcie
 

Odważ Się i Rozbierz Się – a Może Naturystyczne Wakacje?

Jakie są Twoje wakacyjne plany w tym roku? Dom wakacyjny we Francji? Willa w Hiszpanii? Kemping we Włoszech? Wakacje typu „all-inclusive” na Karaibach? Hmmm – w porządku, a może coś innego? Wakacje, które mogą wydawać się nieco „ryzykowne”, sugestia, która przeraża większość osób. Wakacje naturystyczne?! 

Tak – wakacje naturystyczne. Wakacje, podczas których ludzie spędzają większość swojego czasu leżąc na plaży i pływając nago. To poważna sugestia – prosimy nie przestawać czytać. 

Dla wielu osób myśl o byciu nago, „jak ich Pan Bóg stworzył”, to pomysł z piekła rodem. „Każdy będzie się na mnie gapił”, „Nie jestem już młoda i piękna”, „Jestem gruba!” – to tylko niektóre z typowych reakcji na sugestię o naturystycznych wakacjach. Mężczyźni martwią się, że inni będą porównywać pewną wiadomą część ciała. Natomiast w przypadku kobiet to odwieczne pytanie: „Czy mój tyłek wygląda na duży w tym?” staje się po prostu pytaniem: „Czy mój tyłek jest wielki?” oraz „Jak wypadną moje cycki w porównaniu z innymi?” 

Cóż, Drodzy Czytelnicy, proszę uwierzyć mi na słowo – Wasze obawy są całkowicie bezpodstawne! Tak, wiem, że te obawy i tak Was nie opuszczą – to tak jak powiedzieć komuś, kto ma problem, aby się nie martwił! Jednakże obawy te są całkowicie bezpodstawne. Każdy, kto wybiera się na wakacje naturystyczne, chce po prostu cieszyć się wolnością polegającą na nienoszeniu ubrań. Nie wybiera tej formy wypoczynku, aby porównywać swoje ciało z innymi wczasowiczami. Czy kiedykolwiek pływałeś nago w basenie lub w morzu? Jeśli nie, to musisz wiedzieć, że jest to najwspanialsze, cudowne i niezwykle wyzwalające doświadczenie. A jeśli zrobiłeś to raz, w ramach jakiegoś zakładu lub wyjątku, to czy nie chciałbyś tego powtórzyć?

Opalanie się nago jest wspaniałym i całkowicie wyzwalającym uczuciem. Drogie Panie, czy wiecie jaki jest tego rezultat pod koniec wakacji? Brak białych śladów na ciele i to bez udziału samoopalacza! To o wiele zdrowsze. Bez ubrań wszyscy są sobie równi. Nikt nie próbuje wyróżnić się ubraniami, zegarkiem czy biżuterią. Jeśli chcesz zachować prywatność, możesz to zrobić, ale częścią radości związanej z wakacjami jest integrowanie się z innymi wczasowiczami. Dotyczy to również wakacji spędzanych nago. Możesz spotkać kogoś z Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec lub jakiekolwiek innej części świata! A myśl o tym, że ani Ty ani oni nie nosicie żadnych ubrań, nie przyjdzie Wam nawet do głowy! 

Dlatego... Zapraszam Państwa do naszego hotelu VITROMARTIS na pięknej Krecie. Jesteśmy niewielkim, rodzinnym kurortem turystycznym. Doskonałe zakwaterowanie i wygody, wspaniali ludzie i goście – cudowne wakacje, które na zawsze pozostaną w Państwa pamięci. 

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia wkrótce w naszym hotelu!