Poprzednie zdjęcieNastępne zdjęcie
 

Doskonałe Wakacje Naturystyczne

Co zapewnia doskonałe wakacje naurystyczne?

To oczywiście zależy od tego, co lubisz robić dla relaksu. Niektórzy chodzą po górach, inni lubią żeglować, a jeszcze inni – uczyć się nowych umiejętności. Są też tacy, którzy chcą po prostu smażyć się na słońcu. Jeśli, tak jak ja, jesteś naturystą, to smażenie się na słońcu bez jakiegokolwiek odzienia, w pięknym otoczeniu – to są „doskonałe wakacje naturystyczne”.

Miejsce na doskonałe wakacje naturystyczne

Kurort Naturist Vritomartis jest moim zdaniem doskonałym miejscem na wspaniałe wakacje naturystyczne. Kurort jest położony w pobliżu wioski Hora Sfakion, na południowym wybrzeżu pięknej Krety. Ten region charakteryzuje się najbardziej spektakularnym wybrzeżem na wyspie.

Rodzina Douroudakis, która jest właścicielem kurortu Naturist Vritomartis i go prowadzi, zatrudnia członków rodziny na różnych stanowiskach w kurorcie. Nikos Douroudakis, główny menedżer, powiedział, „Rodzina dogłębnie interesuje się każdym aspektem kurortu Naturist Vritomartis, i dlatego wierzymy, ze stworzyliśmy cudowne środowisko na doskonałe wakacje naturystyczne, gdzie nasi goście czują się zrelaksowani i szczęśliwi. Mamy nadzieję, że nasi goście czują, że pobyt w hotelu Vritomartis to jak pobyt u rodziny”. 

Oczywiście coś im się udaje, ponieważ wiele gości wraca do kurortu. Wystarczy przeczytać książkę „Opinie”, aby odkryć, jak wielu naturystów kocha kurort Naturist Vritomartis i wraca do niego wiele razy. Goście przybywają z całego świata – Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Austrii, Finlandii, Rosji, Chorwacji, Stanów Zjednoczonych i wielu innych krajów. Moja żona i ja byliśmy w hotelu Vritomartis pięć razy, i za każdym razem, kiedy wracamy, czujemy się tak, jak byśmy nigdy nie wyjeżdżali – to jak nasze doskonałe wakacje naturystyczne. 

Podczas gdy zaangażowanie rodziny stanowi główny element sukcesu kurortu, to łączy się ono z doskonałymi usługami i, oczywiście, nieprzerwanym ciepłem słońca. Zajęcia – a raczej ich brak – skupiają się wokół pięknego basenu. Sam basen jest otoczony przez dokładnie zadbany teren z wysokimi palmami. Goście hotelu Vritomartis mogą tutaj zrelaksować się na leżakach zapewnianych bezpłatnie.

Większość osób organizuje sobie dzień, czytając książkę, opalając się, pływając; czytają książkę, opalają się, pływają, czytają książkę... i tak w kółko! Aby zrobić sobie przerwę od tej bezczynności, można przejść się do baru przybasenowego, gdzie przygotowywane są świeże posiłki, wypić zimne piwo, sok owocowy i schłodzoną lampkę wina. Największym wyzwaniem dnia zostaje wybór dania z menu!

Jeśli wolisz wypoczywać na plaży, kurort Naturist Vritomartis posiada własną, prywatną plażę położoną zaledwie 10 minut spacerem lub 2 minuty jazdy hotelowym minibusem. Minibus zabiera również gości do lokalnego miasta Hora Sfakion, gdzie czekają sklepy i restauracje.

Zakwaterowanie w kurorcie Naturist Vritomartis to śniadanie i obiadokolacja podawane w głównym budynku hotelu lub w poszczególnych bungalowach na terenie kurortu. We wszystkich pokojach jest klimatyzacja, Internet bezprzewodowy i minilodówka.

Więcej szczegółów zostanie podanych w moim kolejnym artykule, ale w międzyczasie skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność i rozpocząć planowanie kolejnych „doskonałych wakacji naturystycznych”.