Poprzednie zdjęcieNastępne zdjęcie
 

Pierwszy Raz Jako Gość – Pierwszy Raz Jako Naturysta

Przyczyny, dla których warto odważyć się doświadczyć bycia naturystą?

Niezwykle ciepło witający gości kurort naturystyczny

Jeśli rozważasz pobyt w hotelu Naturist Vritomartis po raz pierwszy, możesz mieć pewność bardzo ciepłego przyjęcia i spędzenia niezwykle udanych wakacji! Jeśli rozważasz pobyt w hotelu Naturist Vritomartis po raz pierwszy i jest to pierwszy hotel dla nudystów, w którym planujesz swoje wakacje, to naprawdę możesz mieć pewność bardzo ciepłego przyjęcia!

Wszyscy są sobie równi

Możesz odczuwać zdenerwowanie – to zrozumiałe, że perspektywa obnażenia się w miejscu publicznym może działać zniechęcająco. Co pomyślą sobie inni goście? Czy będą na mnie patrzeć? Jak wypadnie moje ciało w porównaniu z innymi? To prawdopodobnie tylko kilka myśli, które zaprzątają Twoją głowę, ale naprawdę nie masz się czym martwić. Wspaniałe w naturyzmie jest to, że nikt nie dba o to, jak wyglądasz. Wszyscy są sobie równi nago – naturyzm wiąże się z brakiem osądzania.

Uczucie wiatru, słońca, bryzy i wody

Generalna opinia ludzi, którzy zdecydowali się na ten krok, jest taka, że jest to niesamowicie przyjemne doświadczenie. Bycie nago umożliwia prawdziwe odczuwanie wiatru i słońca, bryzy i wody. To niezwykle wyzwalające i całkowicie naturalne uczucie. Rzadko zdarza się, że osoba, która raz doświadczyła naturyzmu, postanawia nigdy już tego nie powtórzyć.

Wyzwalające uczucie pływania

Hotel Naturist Vritomartis to idealne miejsce na spróbowanie tego, jak to jest być nago w miejscu publicznym. Zanurz się w wodzie w naszym basenie, a już nigdy nie będziesz pływać w ubraniu! Po wyjściu z wody możesz rozłożyć się na jednym z wygodnych leżaków wokół basenu i wyschnąć na słońcu – bez użycia ręcznika!

Opalenizna na całym ciele

Jeśli chcesz, możesz zachować prywatność, ale założymy się, że szybko zaczniesz rozmawiać z innymi wczasowiczami z całego świata. Zapomnisz o swoich obawach związanych z nagością, a w ciągu kilku dni nabierzesz pięknej opalenizny. A wszystko to bez konieczności samoopalacza czy solarium – tylko samo słońce.

Wszyscy szanują naturyzm

Hotel Naturist Vritomartis jest licencjonowanym hotelem naturystycznym i generalnie przestrzega wytycznych Międzynarodowej Federacji Naturystów (INF). Wewnątrz pomieszczeń hotelowych, takich jak recepcja, bar czy restauracja, obowiązuje strój, dlatego jeśli jest to Twoje pierwsze naturystyczne doświadczenie, nie musisz się wstydzić! We wszystkich miejscach na zewnątrz hotelu strój jest opcjonalny, z wyjątkiem prywatnej plaży i basenu, gdzie należy być nago.

Zgodnie z zasadami etykiety, jeśli ktoś pozostaje nago podczas spożycia drinka lub posiłku w barze przybasenowym, to powinien usiąść na swoim ręczniku.

Bez względu na to, czy jesteś naturystą już od jakiegoś czasu, czy jest to Twoje pierwsze tego typu doświadczenie, hotel Naturist Vritomartis jest najlepszym miejscem na spędzenie wakacji.

Wywiady z osobami, które gościliśmy w naszym hotelu po raz pierwszy oraz stałymi bywalcami naszego kurortu można znaleźć w naszej sekcji wideo.

Zdjęcia kurortu Naturist Vritomartis można znaleźć w naszej galerii.