Poprzednie zdjęcieNastępne zdjęcie
 

Rozrywka w Hotelu Vritomartis

Większość osób spędzających swoje wakacje w kurorcie naturystycznym, podobnie jak większość naszych gości w hotelu Vritomartis, czyni tak ze względu na relaks i wypoczynek, których można doświadczyć w takim miejscu.

Naszym głównym celem zawsze było stworzenie kurortu nudystycznego, w którym goście mogliby spędzać czas na spokojnym wypoczynku. Jednakże tym osobom, które od czasu do czasu pragną się trochę poruszać, oferujemy różne rozrywki sportowe. Kurort nudystyczny Vritomartis oferuje następujące formy rozrywki:

Siłownia wodna

2-3 razy w tygodniu można spędzić godzinę na ćwiczeniach w basenie.

Gry ogrodowe

W naszym kurorcie naturystycznym oferujemy również rozrywkę sportową dla naszych aktywnych gości – na terenie hotelu znajdują się: kort tenisowy, boisko piłki siatkowej, shuffleboard, minigolf, strzelanie z łuku, boccia oraz pomieszczenie z tenisem stołowym. Te formy rozrywki są zawsze dostępne.

Dla mniej energicznych gości mamy zestaw szachów ogrodowych!

Masaż

W sezonie można skorzystać z usług profesjonalnego masażysty.

Plaża Filaki

Na naszej nudystycznej plaży dostępnych jest wiele aktywności, w tym pływanie, kajakarstwo lub odkrywanie jaskiń łodzią canoe.

Noce z tradycyjnym tańcem

Co dwa tygodnie mamy przyjemność gościć w naszym naturystycznym kurorcie lokalnych muzyków i tancerzy prezentujących tradycyjne kreteńskie tańce w pięknym otoczeniu na naszej werandzie. To piękny sposób na spędzenie wieczoru pod gwiazdami.

Międzynarodowa muzyka i taniec

Trzy noce w tygodniu gościmy u siebie artystę występującego „na żywo” lub didżeja prezentującego swój talent muzyczny na tarasie przy barze. Zachęcamy naszych gości do tańca w rytmie wspaniałej muzyki międzynarodowej. Można rownież usiąść i posłuchać występu, sącząc drinka z naszego doskonale wyposażonego baru.

Noce quizów

Raz w tygodniu organizujemy w naszym hotelu noce z quizem, w którym można wygrać nagrody! 

Zdjęcia z naszą ofertą rozrywkową w hotelu Vritomartis można znaleźć w naszej sekcji galerii.

Filmy z naszą ofertą rozrywkową w hotelu Vritomartis można znaleźć w naszej galerii wideo.